З початком літніх канікул гостинно відчинив свої двері пришкільний табір «Майбутик». Для дітей розпочалася захоплива пора відпочинку, нових вражень, цікавих знайомств і яскравих емоцій.
Попереду на дітей чекає багато цікавих конкурсів, спортивних змагань, майстер-класів, квестів, екскурсій та творчих відкриттів. У таборі створено дружню атмосферу, де кожна дитина зможе проявити свої таланти, знайти нових друзів і провести літо весело, активно та з користю.